The Tall Ships’ Races 2007 w Szczecinie

0 Comments

siedowWitajcie!
Mam propozycję wyjazdu weekendowego do Szczecina na finał regat wielkich żaglowców.(zobacz stronę organizatora) Szukam chętnych na wyjazd, wspólnego finały tego niezwykłego wydarzenia (niektóre żaglowce są z początku XIX – będzie można je oglądać). Będą tez inne sławne jednostki m.in. S/Y Stary który niedawno jako pierwszy polski jacht „objechał” obie ameryki. W planach mam dojazd w piątek, imprezowanie i zwiedzanie w sobotę, oglądanie żaglowców w niedziele i powrót w nocy z niedzieli na poniedziałek. Dokładny plan imprezy można znaleźć tutaj Będzie masa imprez towarzyszących, myślę ze Szczecin sie postarał i będzie super organizacja… zobacz i też parkingi

Mój plan jest taki:
Termin: 04-06.08.2007 lub do 07.08.2007
Dojazd: wyjazd w nocy z piątaku na sobotę ok. 01:30 przyjazd ok 900 rano w sobotę
Auto: Chrysler Voyager 5+1 os. (z kierowcą)
Zakwaterowanie: Szczecin Hotel/Hostel – ja rezerwuję 145zł/za dwójkę.
Hotel KAPITAN położony jest w centrum miasta, 1000 metrów od Bramy Portowej, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego oraz szczecińskich wyższych uczelni.
Oddalony jest o około 10 km od przejścia granicznego Kołbaskowo-Pomellen.
Do dyspozycji gości oddajemy 69 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych oraz 2 apartamentach. Pokoje posiadają łazienki oraz są wyposażone w telewizję kablową i radia. Hotel posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu. Przed hotelem znajduje się parking.
http://www.hotelkapitan.pl/pl/index_pl.htm
Koszt: Przejazd, parking, kierowca, autostrada (ok.1100km), 130,00 zł na osobę przy 6 osobach. Hotel + wejściówki + jedzenie i picie (relatywnie do możliwości). Ja zakładam maksymalny budżet na weekend 350zł.
Ja na 100% sie wybieram. Czekam na info o chętnych na weekend lub na dłużej a może swoim samochodem?? 🙂 Następna taka okazja nie wiadomo kiedy będzie aby zobaczyć te jednostki na raz.
Pozdr. Semko

Lista:
1. Semko
2. Małgosia
3. Piotrek
4. Krzysiek
5. Asia
6. ?
Koniec końców jedziemy na żywioł prawie jak pozostałem 3 mln ludzi do Szczecina 🙂